Your browser does not support JavaScript!

Rejestracja

* Pola wymagane

Zgoda na działania marketingowe

Global Control 5 S.A. będzie używać informacji podanych w tym formularzu, aby być w kontakcie z Tobą i zapewniać Ci aktualizacje oraz informacje o nowych produktach, usługach i wydarzeniach Global Control 5 S.A. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o oznaczenie następujących zgód:

Warunkiem otrzymywania informacji drogą elektroniczną jest oznaczenie wszystkich zgód wskazanych powyżej.

Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link anulowania subskrypcji w stopce każdego otrzymanego od nas e-maila lub kontaktując się z nami pod adresem marketing@gc5.pl. Będziemy traktować Twoje dane z szacunkiem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk w zakresie ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową. Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z tymi warunkami.

Regulamin świadczenia usług dla serwisu zawiera informację o sposobie korzystania z zasobów udostępnianych przez Global Control 5 S.A. z siedzibą w Warszawie. (wymagane)

Administratorem danych osobowych jest Global Control 5 S.A. z siedzibą w Warszawie. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) użytkownikowi serwisu przysługuje prawo wglądu, modyfikacji oraz usunięcia danych. Zgoda na ich przetwarzanie w celach handlowych jest dobrowolna. Dane użytkownika mogą być powierzone firmie realizującej wysyłkę materiałów marketingowych na rzecz Global Control 5 S.A. (wymagane)

Potwierdzenie rejestracji otrzymasz przez email.