Your browser does not support JavaScript!

KIM JESTEŚMY


Global Control 5 (GC5), jest polskim liderem w technologii sprzętu i oprogramowania i jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie (wg. rankingu FT1000 z 2020 roku). GC5 projektuje i produkuje inteligentne systemy zarządzania automatyką budynkową pod własną marką iSMA (Intelligent Solution Managing Automation). Oferta iSMA obejmuje hybrydowe sterowniki IoT oparte na Niagara Framework, sterowniki automatyki, sterowniki DDC, sterowniki klimakonwektorów, panele HMI, moduły We/Wy, oprogramowanie do zarządzania i nadzoru oraz urządzenia peryferyjne.

WIZJA

GC5 jako firma globalna tworzy i dostarcza najwyższej jakości inteligentną technologię do automatyzacji budynków, począwszy od urządzeń peryferyjnych i czujników, poprzez urządzenia edge, aż po usługi w chmurze. GC5 projektuje i produkuje rozwiązania z obsługą IoT, które bezproblemowo łączą się, gromadzą, analizują i działają na danych w czasie rzeczywistym, zapewniając zwiększone bezpieczeństwo, wydajność, niezawodność i trwałość. Dzięki otwartości, wszechstronności, łatwości instalacji i użytkowania, a także solidnym możliwościom analitycznym, GC5 zapewnia swoim klientom innowacyjne rozwiązanie idealnie odpowiadające ich najbardziej wymagającym potrzebom.

MISJA

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów z pasją, umiejętnościami i zaangażowaniem w naszą pracę. Każdego dnia staramy się podejmować nowe wyzwania, starając się przewodzić we wszystkich obszarach naszej działalności. Otwarte podejście naszego zespołu i silna wola ciągłego rozwoju sprawia, że jesteśmy kreatywni i pozwalamy śledzić najnowsze trendy w branży automatyki budynkowej. Nasza wyjątkowa kultura pracy pozwala nam szybko rozwiązywać problemy, które mogą nas spotkać, czyniąc nasz zespół zwinnym i gotowym na każde wyzwanie.

Nasi klienci na całym świecie są traktowani z największą starannością, ponieważ mocno cenimy długoterminowe partnerstwo i lojalność. Z takim nastawieniem tworzymy nasze produkty i usługi z wielką dbałością o szczegóły, aby osiągnąć najwyższą jakość - nasz priorytet.

Tworzymy rozwiązania oparte na globalnym standardzie Niagara Framework®, który pozwala na integrację systemu Niagara Framework® z systemami innych producentów, umożliwiając w ten sposób elastyczny wybór produktów. Wspólnie z naszymi partnerami na całym świecie dbamy o miejsca, w których ludzie żyją, pracują, uczą się i bawią tworząc lepszą przyszłość dla wszystkich rodzajów obiektów. Sprawiamy, że budynki są bezpieczniejsze, wygodniejsze, bardziej wydajne oraz zrównoważone i optymalne pod kątem korzyści finansowych. Obecnie ponad 200.000 produktów iSMA używanych jest w ponad 50 krajach na całym świecie!

ROZWIĄZANIA


W Global Control 5 dbamy o miejsca, w których ludzie żyją, pracują, uczą się i bawią. Począwszy od optymalizacji wydajności budynku, po poprawę bezpieczeństwa i zwiększenie komfortu, dążymy do osiągnięcia wyników, które mają największe znaczenie. Dzięki rozwiązaniom iSMA sprawiamy, że budynki stają się bezpieczniejsze, wygodniejsze, bardziej wydajne, zrównoważone i w końcu bardziej niezawodne.

poznaj nasze rozwiązania
zespol GC5 v3.jpg

Adam Półgrabia

Prezes Zarządu

adam.polgrabia@gc5.pl

linkedIn

NASZ ZESPÓŁ


Global Control 5 jest prywatną spółką. Wszyscy właściciele spółki pracują w GC5 i są odpowiedzialni za konkretne obszary firmy. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a dział projektowania oraz zakład produkcyjny w Gdańsku.

Marcin Płoski

Wiceprezes ds. Rozwoju Biznesu

marcin.ploski@gc5.pl linkedIn

Bartosz Bal

Wiceprezes ds. Produkcji

bartosz.bal@gc5.pl linkedIn

Tomasz Bal

Wiceprezes ds. Projektowania Produktu

tomasz.bal@gc5.pl linkedIn

Grzegorz Kowalik

Wiceprezes ds. Finansów

grzegorz.kowalik@gc5.pl linkedIn

Jakub Ćwiek

Dyrektor Sprzedaży

sales@globalcontrol5.com linkedIn

Aleksander Wyrozumski

Menedżer ds. Międzynarodowych klientów kluczowych

sales@globalcontrol5.com linkedIn

Krzysztof Jaczewski

Menedżer ds. klientów kluczowych

sales@globalcontrol5.com linkedIn

Maciej Pałka

Menedżer ds. klientów kluczowych

sales@globalcontrol5.com linkedIn